- Vedení -

 kIng. Tomáš Zemánek ( tom )
Zemánek Tomáš
Popis: Je to náš velký nadšenec přírody, hor, všelijakých sportů a dobrodružství, ovládá hru na kytaru, na bubínky a na nervy. Je to však především větrem ošlehaný věčný bojovník, díky němu se můžeš naučit spoustě novým věcem.

Citát:
Žij vyrovnaně – trochu se uč a trochu přemýšlej a každý den trochu maluj a zpívej a hraj a pracuj.( R. Fulgum )

Sedmkrát spadneš, osmkrát vstaneš.

Vizitka
Kaleidoskop

  Karolína Žižková ( karča )
Žižková Karolína
Popis: Je to naše kočičí máma a velká milovnice přírody a všelijakých živých tvorů, hbitě vyšplhá na každou skálu, ale jako vzorná a nadaná studentka na vysoké škole rozhodně u profesorů šplhat nemusí. ovládá hru na kytaru a zpívá a hezky kreslí, je to také pohotový kameraman a jejímu bystrému očku nic neunikne.

Citát:
Život se skládá z mnoha malých mincí, kdo je umí sesbírat, má bohatství.

Co tě nezabije to tě posílí.

Společně se smát představuje jakýsi stupen vyšší komunikace.

 Ing. Petr Zemánek, Ph.D. ( bud )
Zemánek</b>, Ph.D.<b> Petr
Popis: Je to náš nadšenec a učitel bojového umění, milovník hry na kytaru, fanda do motorek, malý technik, který vše co se mu dostane do rukou rozloží na malé částečky a pak to zase složí zpátky, vždy zachová klid, protože má ocelové nervy, rozdává klid a pohodu kolem.

Kaleidoskop

  Šárka Nohelová ( šarik )
Nohelová Šárka
Popis: To je naše věčně vysmátá kamarádka, úsměv ji nikdy nemizí z tváře a tak kolem sebe rozdává spoustu pohody a energii s nimi hravě zvládne všechny potíže. Je to taky zdatná sportovkyně, která ovládá všechny druhy aktivit a sportů. Svýma šikovnýma rukama dokáže vyrobit mnoho hezkých věcí a krom toho s nimi vyléčí všechny neduhy a bolesti.

Citát:
Je ztracený každý den kdy jsme se nezasmáli.

  Eva Kubovčíková ( epo )
Kubovčíková Eva
Popis: To je naše skřítka Epo Kostkovaná. Velký nadšenec do všech táborů a výprav, na kterých nikdy nemůže chybět, a taky hlavička na všelijaké vymýšleni nových her a kulišáren. Můžete se od ní naučit spoustu užitečných dovedností a mimo jiné třeba i věštit z run. Svým ostrým slovem zkrotí všechny nešvary, nezalekne se boje s mečem ani střílení z pistole na airsoftu, je to zkrátka ostřílená Vlčice.

Citát:
Mozek je jen aparát, jehož pomocí si myslíme, že myslíme.

Dobrý přítel tě vytáhne z vězení, ale nejlepší si s tebou sedne do cely a řekne:,,To jsme to ale pěkně podělali,co??,,

  Petr Vavřín ( pb )
Vavřín Petr
Citát:
Já se práce nebojím, to ona se bojí mě.

 Ing. Petr Vašek ( totok )
Vašek Petr
Popis: Je to náš jeden velký chodící úsměv, rozdává dobrou náladu, ve společnosti nezkazí žádnou srandu, má rád přírodu a s plným nasazením provozuje různé sporty. Je to také náš hospodář a tak počítá korunku ke korunce, abychom měli vždy na lístek na vlak či dobrou svačinu a svou práci vždy odvádí na 120%.

Citát:
Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.

  Zdenek Přibyl ( stanik )
Přibyl Zdenek

  Honza Kotyz ( honza )
Kotyz Honza
Popis: Další ostřílený bojovník, který se nebojí všelijakých sportů, bláznivých aktivit a dobrodružství. Při boji s mečem nebo střílení je třeba si na něj dávat pozor. Zná mnoho zálesáckých dovedností a člověk se nemusí bát, že se s ním v lese ztratí. No, možná pokud mu to zrovna nezapomene říct. Příval slov od něj zrovna neuslyšíte, ale když už něco poví, určitě to stojí za to. Má opravdu pevné nervy a tak kolem sebe rozdává spoustu klidu. Určitě ale nezkazí žádnou legraci.

Citát:
Teď mlčím, ale na má slova dojde!!!

 Ing. Pavel Hořínek, Ph.D. ( pavlik )
Hořínek</b>, Ph.D.<b> Pavel
Popis: Je to náš velmi dobrý kamarád, když kamarádi na výpravě mají hlad, Pavlík vždy upeče hamburgera pro kamarády rád :-). Pavlík je šprýmař velikého vzrůstu a není zrovna velký fanda půstu. Je také příznivcem všelijakých sportů a sem tam uklouzne mu pěkná písnička z pod rtů. Pavlík je velmi zapálený ekologem a sází v lese stromky rád, pavlík je lesů a živých tvorů kamarád, Pavlík je prostě fajný, je to tak.

Citát:
Dnes jsem přišel z práce a řekl jsem si, že nejlepší je dělat vše dobře, ale pořádně nic. (kamarádi)

Vsechno je jinak! (pavlík)

 Ing. Kateřina Vašková ( velká kača )
Vašková Kateřina
Popis: Je to naše čarodějka a léčitelka, která svým veselým úsměvem a svými bylinkami a lektvary vyléčí každou ránu. Za bezesných nocí se pod jejíma rukama rozezní každý buben, jehož temné tóny dál zní do kraje. Má ráda přírodu a bedlivě ji střeží a na svých dlouhých toulkách po kraji ráda zachytí všechny hezké okamžiky přes hledáček fotoaparátu.

Citát:
Joseph Heller: Rozhodl jsem se, že budu žít věčně, a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.

  Václav Horák ( wašha )
Horák Václav
Popis: To je náš velký pohodář s věčným úsměvem na tváři. Kromě her mu jde dobře vymýšlení různých srandiček a lumpáren, takže je kolem něj pořád veselo. Je známý hlavně jako poctivý pracant, ale vždycky se zase rád oblékne do své zbroje a s mečem v ruce vyrazí do boje. Večer pak rád zasedne u ohně a až do pozdních hodin povídá a zpívá oblíbené písně.

Citát:
Dokážeš-li se usmívat, když se věci nedaří, pravděpodobně už víš, na koho to svést :-)

Žij svůj život tak, aby strach ze smrti nevstoupil do tvého srdce. (Tecumseh)

 Ing. Natalyia Derevyanko ( natálka )
Derevyanko Natalyia
Popis: Je to naše akční žena a dobrosrdečná kamarádka, na jejíž slovo se můžeš vždy spolehnout. Je neustále připravena vzlétnout do vzduchu, slézt horu a nebo se potopit na mořské dno. Ráda uvaří nějakou dobrůtku pro přátele, ráda pohostí upečeným dortíkem dle speciálnách receptů. Vždy ráda na výpravě zazpívá a zatančí a občas sežene nějaký drobný sponzorký dárek, například v podobě sladkých bonbónů, na kterých si pak děti na výpravě či táboře náramě pochutnají : )

Citát:
Meč osudu má dvě ostří... jedním jsi ty.

 Mgr. Zuzana Korejzová ( zuzka )
Korejzová Zuzana
Popis: Zuzka je naše medvědí máma, která svým laskavým slovem pohladí všechny kolem a veselým vtipem taky pobaví. Ale co se týče soutěží je to obávaná protivnice, je totiž nadšencem všelijakých sportů a aktivit a hbitě zvládne každou překážku. Svému týmu je tak vždycky oporou. A když má volnou chvíli, pak nechá projevit i své básnické střevo.

Citát:
Štěstí se neměří podle titulů a peněz, ale podle zdraví a spokojenosti srdce.

  Vašek Crha ( don číčo )
Crha Vašek
Citát:
Byzancie vítězí!!!

Odvaha není nedostatek strachu, je to jen přesvědčení, že je něco důležitějšího než strach.

 Ing. Svatava Vavřínová ( sváťa )
Vavřínová Svatava
Citát:
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeři, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.

  Karla Svobodová ( kajoš )
Svobodová Karla
Citát:
Něco si myslet, ještě neznamená vědět...a to, co bychom vědět chtěli, na to nemáme odvahu ani pomyslet.

  Daniel Knap ( bahňák fiškus )
Knap Daniel
Citát:
Mám rád pořádek, čisté prostředí, klid, skromnost, upřímnost, poctivost a slušnost. Ale přesto - doma je doma.

  Jana Čtveráčková ( janča )
Čtveráčková Jana
Popis: Je to naše vysmátá elfka a nadaná houslistka, která nám tmavé večery zpříjemňuje hraním. Přes den zase skotačí u všech her a soutěží, ale pozor, nesnažte se ji dohonit, určitě by vám totiž utekla. Má rychlé nožky a baví ji všechny druhy sportování a do vínku jí bylo dáno i pisatelské umění. Ale především je s ní velká legrace a můžete se od ní naučit mnoho zajímavých her.

Citát:
Nemožné není fakt, je to postoj.

Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.

 Ing. Markéta Maluchová ( marki )
Maluchová Markéta

  Eva Klepáčová ( evka )
Klepáčová Eva

  Soňa Friedlová 
Friedlová Soňa

  Iveta Majrová ( ivetka )
Majrová Iveta

 Ing. Peťa Waldštejn ( pitíčko )
Waldštejn Peťa

  Kateřina Sanetrníková ( malá kača )
Sanetrníková Kateřina

  Jana Gargašová ( janča )
Gargašová Jana

  pesek Mont 
Mont pesek
Citát:
Dát psovi kost není laskavost. Laskavost je podělit se se psem o kost, když máš hlad jako pes.

Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý. (Jean Paul)

 
Vlk - Členové